Bestuur

VLNR: Peter van Dam, Elja van Dongen, Gabi Milder, Evert Ruiter en Peter de Kraker

VoorzitterEvert Ruitervoorzitter@zwolle.knnv
SecretarisPeter de Krakersecretaris@zwolle.knnv.nl
PenningmeesterElja van Dongenpenningmeester@zwolle.knnv.nl
BestuurslidGabi Mildercoordinator@zwolle.knnv.nl
PR en CommunicatiePeter van Dam
Ondersteunende functies
LedenadministratieCor Kauwledenadministratie@zwolle.knnv.nl 
Voor aanmeldingen, wijzigingen/ opzeggingen.
 Webmaster Corien Bruins Slot webmaster@zwolle.knnv.nl